O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Adrian Ogłoza. Interesuję się przede wszystkim piwem. Piwo to moja pasja.

Piwowar domowy

IMG_0101

Uwielbiam warzyć piwo w domu. To coś, w czym czuję się najlepiej. Zarówno lagery, jak i piwa górnej fermentacji – nie ograniczam się w tej kwestii do niczego. Staram się tworzyć swoje „dzieła” tak często, jak tylko mogę. Wymaga to jednak organizacji i zajęcia kuchni na kilka godzin, co może być trudne dla domowników. Na szczęście oni wiedzą, że warzenie jest moją pasją i nie utrudniają mi działań w tej kwestii. W końcu zyskują na tym świetne (zazwyczaj) piwo 😉 Jeśli masz jakieś pytania co do piwowarstwa domowego, z wielką chęcią odpowiem Ci na nie. Zawsze.

 Miłośnik piwnej literatury

Bardzo lubię czytać. Dzięki temu odkrywam stopniowo bogaty świat piwnej kultury. Historyczne style, zmiany w browarnictwie na przestrzeni lat, nowatorskie pomysły na piwo – wszystko to znajduję w książkach. Choć nie tylko w nich – specjalistyczne fora internetowe, jak i również blogi oferują nam ogromny zasób wiedzy. I co ważne – wszystko to za darmo. Trzeba z tego korzystać.

Bloger

To oczywiste skoro prowadzę tego bloga. Trzeba jednak nadmienić, że to nie pierwsza strona jaką prowadzę. Na moim dawnym blogu pisałem o rapie przez jakiś czas. To umożliwiło mi następnie pracę w nieistniejącym już dzisiaj portalu GramRap.pl, gdzie działaliśmy w większej grupie. Rap to druga z moich pasji, to na nim się wychowałem – dlatego ta strona ma taką nazwę. Być może raz na jakiś czas będę pisać o tym gatunku muzyki tutaj, ale piwo jest na pierwszym planie.

1 Comment

  1. Zajrzałem do Ciebie zainteresowany nazwą :) Zastanawiałem się jak łączysz piwo z muzyką. Po szybkim sprawdzeniu kilku wpisów widzę, że właściwie to nie łączysz, ale piszesz ciekawe rzeczy. 3mam kciuki za konsekwencje w blogowaniu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Copyright © 2021 Piwny Rap

Theme by Anders NorenUp ↑

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress