Wszystko zaczęło się od znalezienia starych książek na strychu u mojego dziadka. Wszystkie z nich były napisane w języku rosyjskim. Zaintrygowany tym znaleziskiem wertowałem każdą z nich, po jakimś czasie okazało się, że wszystkie dotyczą warzenia piwa. Były tam też receptury przedwojennych piw. Tak powoli zaczynała się moja fascynacja piwowarstwem i piwem….

Co???!!!

To wszystko oczywiście nieprawda. Mówi się, że blog powinien mieć swoją historię. Podobnie zresztą jak każda marka, każdy produkt. Moja historia jest prosta i nie towarzyszyło jej żadne trzęsienie ziemi. Nie usłyszałem też żadnego głosu z nieba. Zwyczajnie, gdy dowiedziałem się, że warzenie piwa jest możliwe w domu, po prostu chciałem sam to sprawdzić. W zasadzie chciałem mieć dużo piwa po niskim koszcie. Jednak w szybkim czasie piwo stało się dla mnie czymś niezwykłym. Jestem dzieckiem piwnej rewolucji. Zmieniłem swoje spojrzenie nie tylko na ten napój, ale także na wiele innych kwestii. Zostań ze mną, a z pewnością się o tym przekonasz.

Cel bloga

W tym miejscu propaguję kulturę piwa. Przekazuję zdobytą wiedzę w przystępny sposób. Chcę edukować osoby, które piją piwo, ale tak naprawdę wiedzą o nim mało. Nie mam zamiaru wciskać Ci kitu. Wychowałem się na staroszkolnym rapie, dzięki temu kieruję się takimi wartościami jak uczciwość i rzetelność. Jestem pasjonatem i chcę zarażać innych swoją pasją. W kwestii edukacji piwnej jest jeszcze wiele do zrobienia.