Współpraca/kontakt

Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, napisz maila na adres: kontakt@piwnyrap.pl

Jestem zainteresowany różnymi formami współpracy. Istnieją jednak dwa warunki, które to ograniczają:

 1. Forma współpracy musi być zgodna z moimi poglądami
 2. Wszystko ma być atrakcyjne dla Czytelników.

Współpraca może również wychodzić poza ramy bloga. Mogę wziąć udział w jakimś wydarzeniu promującym kulturę piwa. Nie jestem z góry nastawiony antykoncernowo, ale na pewno nie będę zachwalał czegoś, co jest ewidentnie nijakie.

Nie ma możliwości umieszczenia na stronie artykułu sponsorowanego. Jeśli jakiś wpis miałby powstać we współpracy z innym podmiotem, musi on być moim wpisem autorskim.

Najbardziej ciekawią mnie takie oferty, gdzie będę miał wolną rękę przy większości rzeczy. Wtedy możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie oraz na porządną dawkę kreatywnych pomysłów.

Na tym blogu Czytelnicy są najważniejsi. Każda forma współpracy musi być odpowiednio oznaczona, nie mam zamiaru ukrywać tego przez czytającymi. Ważne jest to, żeby powstał ciekawy dla nich materiał.

Jeśli masz jakąś propozycję – pisz śmiało. Odpowiadam na każdego maila.

Mój profil na hash.fm

1 Comment

 1. Dzień dobry,

  chciałbym zaproponować Państwu zapoznanie się z ofertą kampanii e-mail marketingowych. Jest to bardzo skuteczne i efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, poczynając od przygotowania strony reklamowej, przez dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, po jej realizację.
  Jeśli w tych kilku zdaniach udało mi się Państwa zainteresować – proszę o odpowiedź. Skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Marek Kuza
  https://marketing-mail.pl

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Copyright © 2020 Piwny Rap

Theme by Anders NorenUp ↑

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress